KS Tools 1174231 117.4231 ljepilna traka crvena (D x Š) 10 m x 52 mm kom.
- Kataloški br:
- 2735793 - 62
- Oznaka:
- 1174231
- EAN:
- 4042146329344
- Kataloški br:
- 2735793 - 62
- Oznaka:
- 1174231
- EAN:
- 4042146329344
KS Tools 1174231 117.4231 ljepilna traka crvena (D x Š) 10 m x 52 mm kom.
83.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crvena
- (D x Š) 10 m x 52 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ljepilna traka |
| Dužina | 10 m |
| Širina | 52 mm |
| Boja | crvena |
| Tip | 1174231 |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š) 10 m x 52 mm |
| Težina | 105 g |
Opis
Opis
• za rad pod naponom na AC 1000 V i DC 1500 V
• na rolu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• na rolu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.