KS Tools 150.0959 spojni kabel utičnica 4 mm - crvena kom.
- Kataloški br:
- 2736412 - 62
- Oznaka:
- 1500959
- EAN:
- 4042146594445
- Kataloški br:
- 2736412 - 62
- Oznaka:
- 1500959
- EAN:
- 4042146594445
KS Tools 150.0959 spojni kabel utičnica 4 mm - crvena kom.
27.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crvena
- 10 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crvena |
| Priključak A | utičnica 4 mm |
| Promjer | 4 mm |
| Dužina | 175 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 150.0959 |
| Tip | 150.0959 |
| Nazivni napon | 24 V |
| Težina | 6 g |
| Vrsta proizvoda | spojni kabel |
Opis
Opis
• izolirani
• univerzalno primjenjiv
• okrugli dizajni
• s 4,0 mm ulaznom utičnicom
• savitljivi silikonski kabeli
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• Ukupna duljina 175,0 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• univerzalno primjenjiv
• okrugli dizajni
• s 4,0 mm ulaznom utičnicom
• savitljivi silikonski kabeli
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• Ukupna duljina 175,0 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.