KS Tools 150.1676 adapter sonda - banana utičnica 4 mm kom.
- Kataloški br:
- 2736754 - 62
- Oznaka:
- 1501676
- EAN:
- 4042146232866
- Kataloški br:
- 2736754 - 62
- Oznaka:
- 1501676
- EAN:
- 4042146232866
KS Tools 150.1676 adapter sonda - banana utičnica 4 mm kom.
61.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
61.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak A | sonda |
| Priključak B | banana utičnica 4 mm |
| Promjer | 4 mm |
| Dužina | 125 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 150.1676 |
| Tip | 150.1676 |
| Težina | 10 g |
| Vrsta proizvoda | adapter |
Opis
Opis
• izolirani
• univerzalno primjenjiv
• Odvojivi vrhovi sonde omogućuju jednostavno produljenje kabela tijekom testiranja
• s 4,0 mm ulaznom utičnicom
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• Ukupna duljina 125,0 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• univerzalno primjenjiv
• Odvojivi vrhovi sonde omogućuju jednostavno produljenje kabela tijekom testiranja
• s 4,0 mm ulaznom utičnicom
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• Ukupna duljina 125,0 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.