KS Tools 1502242 150.2242 trokutasti šuplji strugač
- Kataloški br:
- 2699744 - 62
- Oznaka:
- 1502242
- EAN:
- 4042146639818
- Kataloški br:
- 2699744 - 62
- Oznaka:
- 1502242
- EAN:
- 4042146639818
KS Tools 1502242 150.2242 trokutasti šuplji strugač
41.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | trokutasti šuplji strugač |
| Materijal | specijalni čelik |
| Materijal (držak) | drvo |
| Dužina | 320 mm |
| Širina | 15 mm |
| dim. | (D x Š) 320 mm x 15 mm |
| Težina | 160 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Radne površine brušene
naborana ferula
s drvenom drškom
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
naborana ferula
s drvenom drškom
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.