KS Tools 1503247 150.3247 trokutasti puni strugač
- Kataloški br:
- 2699756 - 62
- Oznaka:
- 1503247
- EAN:
- 4042146765180
- Kataloški br:
- 2699756 - 62
- Oznaka:
- 1503247
- EAN:
- 4042146765180
KS Tools 1503247 150.3247 trokutasti puni strugač
86.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | trokutasti puni strugač |
| Materijal | specijalni čelik |
| Materijal (držak) | drvo |
| Dužina | 420 mm |
| Širina | 12 mm |
| dim. | (D x Š) 420 mm x 12 mm |
| Težina | 240 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.