KS Tools 1503254 150.3254 plosnata strugalica
- Kataloški br:
- 2699762 - 62
- Oznaka:
- 1503254
- EAN:
- 4042146765241
- Kataloški br:
- 2699762 - 62
- Oznaka:
- 1503254
- EAN:
- 4042146765241
KS Tools 1503254 150.3254 plosnata strugalica
63.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
63.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnata strugalica |
| Materijal | specijalni čelik |
| Materijal (držak) | drvo |
| Dužina | 325 mm |
| Širina | 20 mm |
| dim. | (D x Š) 325 mm x 20 mm |
| Težina | 220 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.