KS Tools 1503258 150.3258 trokutasti šuplji strugač
- Kataloški br:
- 2699766 - 62
- Oznaka:
- 1503258
- EAN:
- 4042146765289
- Kataloški br:
- 2699766 - 62
- Oznaka:
- 1503258
- EAN:
- 4042146765289
KS Tools 1503258 150.3258 trokutasti šuplji strugač
66.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
66.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | trokutasti šuplji strugač |
| Materijal | specijalni čelik |
| Materijal (držak) | drvo |
| Dužina | 200 mm |
| Širina | 14 mm |
| dim. | (D x Š) 200 mm x 14 mm |
| Težina | 90 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.