KS Tools 1509204 150.9204 mazalica 250 ml Duljina prskajuće cijevi (maks.): 130 mm
- Kataloški br:
- 2737808 - 62
- Oznaka:
- 1509204
- EAN:
- 4042146087459
- Kataloški br:
- 2737808 - 62
- Oznaka:
- 1509204
- EAN:
- 4042146087459
KS Tools 1509204 150.9204 mazalica 250 ml Duljina prskajuće cijevi (maks.): 130 mm
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mazalica |
| Puni kapacitet | 250 ml |
| Duljina prskajuće cijevi (maks.) | 130 mm |
| Materijal | metal |
| Boja | crvena |
| Težina | 177 g |
| Visina | 87 mm |
| Dužina | 130 mm |
Opis
Opis
• Ulje se također pumpa pritiskom poluge s jednoradnom pumpom
• Mehanizam za pumpanje omogućuje ispuštanje odmjerene kapi
• Cijev za prskanje (130 mm) izrađena od aluminija
• s kromiranom ručicom pumpe
• Kapacitet 250ml
• Ergonomski dizajn
• Obojeno crvenom bojom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• Mehanizam za pumpanje omogućuje ispuštanje odmjerene kapi
• Cijev za prskanje (130 mm) izrađena od aluminija
• s kromiranom ručicom pumpe
• Kapacitet 250ml
• Ergonomski dizajn
• Obojeno crvenom bojom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.