KS Tools 150.9354 sabirna posuda od PE 40 l
- Kataloški br:
- 2737839 - 62
- Oznaka:
- 1509354
- EAN:
- 4042146603222
- Kataloški br:
- 2737839 - 62
- Oznaka:
- 1509354
- EAN:
- 4042146603222
KS Tools 150.9354 sabirna posuda od PE 40 l
895.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
895.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sabirna posuda od PE |
| Širina | 600 mm |
| Dužina | 850 mm |
| Volumen | 40 l |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 850 x 600 x 120 mm |
| Visina | 120 mm |
| Težina | 5600 g |
Opis
Opis
• s pet ručki za nošenje
• 12,0 cm visok ekstra ravan rub
• sigurno i čisto točenje kroz zatvorenu posudu i izljev
• idealno za skupljanje raznih tekućina
• pogodan za ulje, kemikalije, benzin, kiseline i antifriz
• pogodan i za čišćenje dijelova
• s četiri upravljiva valjka
• praktično, brzo i ekološki prihvatljivo
• uključujući uklonjivo sito
• Vijčani spojevi s gumenom brtvom za siguran transport
• otporan na udarce
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• 12,0 cm visok ekstra ravan rub
• sigurno i čisto točenje kroz zatvorenu posudu i izljev
• idealno za skupljanje raznih tekućina
• pogodan za ulje, kemikalije, benzin, kiseline i antifriz
• pogodan i za čišćenje dijelova
• s četiri upravljiva valjka
• praktično, brzo i ekološki prihvatljivo
• uključujući uklonjivo sito
• Vijčani spojevi s gumenom brtvom za siguran transport
• otporan na udarce
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.