KS Tools 150.9358 sabirna posuda od PE 55 l
- Kataloški br:
- 2737843 - 62
- Oznaka:
- 1509358
- EAN:
- 4042146104040
- Kataloški br:
- 2737843 - 62
- Oznaka:
- 1509358
- EAN:
- 4042146104040
KS Tools 150.9358 sabirna posuda od PE 55 l
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sabirna posuda od PE |
| Širina | 724 mm |
| Dužina | 1030 mm |
| Volumen | 55 l |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 1030 x 724 x 110 mm |
| Visina | 110 mm |
| Težina | 6800 g |
Opis
Opis
• s četiri ručke za nošenje
• 11,0 cm visok ekstra ravan rub
• Sigurno i čisto izlijevanje zahvaljujući cijelom preljevnom rubu i izljevu
• idealno za skupljanje različitih tekućina
• pogodan za ulje, kemikalije, benzin, kiseline i antifriz
• pogodan i za čišćenje dijelova
• praktično, brzo i ekološki prihvatljivo
• otporan na udarce
• Polietilen
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• 11,0 cm visok ekstra ravan rub
• Sigurno i čisto izlijevanje zahvaljujući cijelom preljevnom rubu i izljevu
• idealno za skupljanje različitih tekućina
• pogodan za ulje, kemikalije, benzin, kiseline i antifriz
• pogodan i za čišćenje dijelova
• praktično, brzo i ekološki prihvatljivo
• otporan na udarce
• Polietilen
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.