KS Tools 159.1201 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 4 mm
- Kataloški br:
- 2701977 - 62
- Oznaka:
- 1591201
- EAN:
- 4042146214572
- Kataloški br:
- 2701977 - 62
- Oznaka:
- 1591201
- EAN:
- 4042146214572
KS Tools 159.1201 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 4 mm
25.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični ključ s ručkom |
| Veličina ključa | 4 mm |
| Dužina | 255 mm |
| Izvedba oštrica | okrugla oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (Ø x D) 6.6 mm x 255 mm |
| Promjer | 6.6 mm |
| Težina | 60 g |
Opis
Opis
s 2-komponentnom ručkom
6-točka
mat satin finiš
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
6-točka
mat satin finiš
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.