KS Tools 159.1203 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 5.5 mm
- Kataloški br:
- 2701979 - 62
- Oznaka:
- 1591203
- EAN:
- 4042146214596
- Kataloški br:
- 2701979 - 62
- Oznaka:
- 1591203
- EAN:
- 4042146214596
KS Tools 159.1203 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 5.5 mm
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični ključ s ručkom |
| Veličina ključa | 5.5 mm |
| Dužina | 255 mm |
| Izvedba oštrica | okrugla oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (Ø x D) 8.2 mm x 255 mm |
| Promjer | 8.2 mm |
| Težina | 80 g |
Opis
Opis
s 2-komponentnom ručkom
6-točka
mat satin finiš
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
6-točka
mat satin finiš
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.