KS Tools 159.1204 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 6 mm
- Kataloški br:
- 2701980 - 62
- Oznaka:
- 1591204
- EAN:
- 4042146214602
- Kataloški br:
- 2701980 - 62
- Oznaka:
- 1591204
- EAN:
- 4042146214602
KS Tools 159.1204 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 6 mm
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični ključ s ručkom |
| Veličina ključa | 6 mm |
| Dužina | 255 mm |
| Izvedba oštrica | okrugla oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (Ø x D) 8.8 mm x 255 mm |
| Promjer | 8.8 mm |
| Težina | 80 g |
Opis
Opis
s 2-komponentnom ručkom
6-točka
mat satin finiš
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
6-točka
mat satin finiš
krom vanadij
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.