KS Tools 159.1212 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 14 mm
- Kataloški br:
- 2701988 - 62
- Oznaka:
- 1591212
- EAN:
- 4042146214688
- Kataloški br:
- 2701988 - 62
- Oznaka:
- 1591212
- EAN:
- 4042146214688
KS Tools 159.1212 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 14 mm
32.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični ključ s ručkom |
| Veličina ključa | 14 mm |
| Dužina | 264 mm |
| Izvedba oštrica | okrugla oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (Ø x D) 18.9 mm x 264 mm |
| Promjer | 18.9 mm |
| Težina | 180 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.