KS Tools 159.1266 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 4.5 mm
- Kataloški br:
- 2701999 - 62
- Oznaka:
- 1591266
- EAN:
- 4042146738795
- Kataloški br:
- 2701999 - 62
- Oznaka:
- 1591266
- EAN:
- 4042146738795
KS Tools 159.1266 utični ključ s ručkom Veličina ključa: 4.5 mm
28.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
28.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični ključ s ručkom |
| Veličina ključa | 4.5 mm |
| Dužina | 150 mm |
| Izvedba oštrica | okrugla oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (Ø x D) 7.6 mm x 150 mm |
| Promjer | 7.6 mm |
| Težina | 70 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.