KS Tools 160.0381 160.0381 kočni klinovi za prikolicu lim 230 mm x 125 mm x 220 mm
- Kataloški br:
- 2738383 - 62
- Oznaka:
- 1600381
- EAN:
- 4042146515273
- Kataloški br:
- 2738383 - 62
- Oznaka:
- 1600381
- EAN:
- 4042146515273
KS Tools 160.0381 160.0381 kočni klinovi za prikolicu lim 230 mm x 125 mm x 220 mm
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 230 x 125 x 220 mm |
| Težina | 700 g |
| Sadržaj | 2 St. |
| Materijal | lim |
| Širina | 125 mm |
| Visina | 220 mm |
| Dužina | 230 mm |
| Vrsta proizvoda | kočni klinovi za prikolicu |
Opis
Opis
• za pričvršćivanje velikih vozila i pričvršćivanje tereta
• optimalna otpornost na klizanje
• Perforirana potporna površina
• bez deformacija
• Isporučuje se u paru
• teška izvedba
• od robusnog lima
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• optimalna otpornost na klizanje
• Perforirana potporna površina
• bez deformacija
• Isporučuje se u paru
• teška izvedba
• od robusnog lima
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)