KS Tools 204.4400 2044400 libela za električare 400 mm 0.5 mm
- Kataloški br:
- 2699840 - 62
- Oznaka:
- 2044400
- EAN:
- 4042146026243
- Kataloški br:
- 2699840 - 62
- Oznaka:
- 2044400
- EAN:
- 4042146026243
KS Tools 204.4400 2044400 libela za električare 400 mm 0.5 mm
73.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
73.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | libela za električare |
| Dužina | 400 mm |
| Preciznost libele | 0.5 mm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 23 mm |
| Visina | 47 mm |
| dim. | (D x Š x V) 400 x 23 x 47 mm |
| Težina | 260 g |
| Tip | 204.4400 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)