KS Tools 204.5487 2045487 libela za električare 200 mm 0.04 mm
- Kataloški br:
- 2699851 - 62
- Oznaka:
- 2045487
- EAN:
- 4042146544198
- Kataloški br:
- 2699851 - 62
- Oznaka:
- 2045487
- EAN:
- 4042146544198
KS Tools 204.5487 2045487 libela za električare 200 mm 0.04 mm
785.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | libela za električare |
| Dužina | 200 mm |
| Preciznost libele | 0.04 mm |
| Materijal | lijevano željezo |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 42.5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 200 x 42.5 mm |
| Težina | 2000 g |
| Tip | 204.5487 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)