KS Tools 204.5600 2045600 libela za električare 600 mm 0.5 mm
- Kataloški br:
- 2699855 - 62
- Oznaka:
- 2045600
- EAN:
- 4042146026281
- Kataloški br:
- 2699855 - 62
- Oznaka:
- 2045600
- EAN:
- 4042146026281
KS Tools 204.5600 2045600 libela za električare 600 mm 0.5 mm
85.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
85.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | libela za električare |
| Dužina | 600 mm |
| Preciznost libele | 0.5 mm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 50 mm |
| dim. | (D x Š x V) 600 x 22 x 50 mm |
| Težina | 300 g |
| Tip | 204.5600 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)