KS Tools 204.5810 2045810 libela za električare 800 mm 0.5 mm
- Kataloški br:
- 2699858 - 62
- Oznaka:
- 2045810
- EAN:
- 4042146164457
- Kataloški br:
- 2699858 - 62
- Oznaka:
- 2045810
- EAN:
- 4042146164457
KS Tools 204.5810 2045810 libela za električare 800 mm 0.5 mm
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | libela za električare |
| Dužina | 800 mm |
| Preciznost libele | 0.5 mm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 50 mm |
| dim. | (D x Š x V) 800 x 22 x 50 mm |
| Težina | 350 g |
| Tip | 204.5810 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)