KS Tools 3311106 komplet ručnih ureznika navoja metrički fini MF8 x 0.75 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702419 - 62
- Oznaka:
- 3311106
- EAN:
- 4042146234686
- Kataloški br:
- 2702419 - 62
- Oznaka:
- 3311106
- EAN:
- 4042146234686
KS Tools 3311106 komplet ručnih ureznika navoja metrički fini MF8 x 0.75 kruženje u desno čelik kom.
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički fini |
| Veličina navoja | MF8 x 0.75 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 7.2 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 56 mm |
| Težina | 30 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)