KS Tools 3311111 komplet ručnih ureznika navoja metrički fini MF11 x 1.0 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702424 - 62
- Oznaka:
- 3311111
- EAN:
- 4042146234730
- Kataloški br:
- 2702424 - 62
- Oznaka:
- 3311111
- EAN:
- 4042146234730
KS Tools 3311111 komplet ručnih ureznika navoja metrički fini MF11 x 1.0 kruženje u desno čelik kom.
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički fini |
| Veličina navoja | MF11 x 1.0 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 9.2 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 63 mm |
| Težina | 60 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)