KS Tools 3311120 komplet ručnih ureznika navoja metrički fini MF18 x 1.25 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702431 - 62
- Oznaka:
- 3311120
- EAN:
- 4042146294284
- Kataloški br:
- 2702431 - 62
- Oznaka:
- 3311120
- EAN:
- 4042146294284
KS Tools 3311120 komplet ručnih ureznika navoja metrički fini MF18 x 1.25 kruženje u desno čelik kom.
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički fini |
| Veličina navoja | MF18 x 1.25 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 16.8 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 80 mm |
| Težina | 190 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)