KS Tools 3312110 komplet ručnih ureznika navoja metrički M11 x 1.5 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702467 - 62
- Oznaka:
- 3312110
- EAN:
- 4042146348338
- Kataloški br:
- 2702467 - 62
- Oznaka:
- 3312110
- EAN:
- 4042146348338
KS Tools 3312110 komplet ručnih ureznika navoja metrički M11 x 1.5 kruženje u desno čelik kom.
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M11 x 1.5 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 8.5 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 70 mm |
| Težina | 112 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)