KS Tools 336.0041 3360041 konično glodalo 31.5 mm čelik kom.
- Kataloški br:
- 2698905 - 62
- Oznaka:
- 3360041
- EAN:
- 4042146346679
- Kataloški br:
- 2698905 - 62
- Oznaka:
- 3360041
- EAN:
- 4042146346679
KS Tools 336.0041 3360041 konično glodalo 31.5 mm čelik kom.
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | konično glodalo |
| Ø | 31.5 mm |
| Kut | 60 ° |
| Material | čelik |
| Prikladnost materijala | lijevani material čelik laki metal |
| Ukupna dužina | 76 mm |
| Osovina-Ø | 12 mm |
| Težina | 78 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)