KS Tools 515.1625 5151625 pneumatski odvijač Držač alata: 1/2 "(12,5 mm) Okretni moment (maks.): 271 Nm
- Kataloški br:
- 2700752 - 62
- Oznaka:
- 5151625
- EAN:
- 4042146757147
- Kataloški br:
- 2700752 - 62
- Oznaka:
- 5151625
- EAN:
- 4042146757147
KS Tools 515.1625 5151625 pneumatski odvijač Držač alata: 1/2 "(12,5 mm) Okretni moment (maks.): 271 Nm
1,345.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Okretni moment (maks.): 271 Nm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Držač alata | 1/2 "(12,5 mm) |
| Priključak | 1/4" (6,3 mm) |
| Radni tlak (maks | 6.3 bar |
| Okretni moment (maks.) | 271 Nm |
| Maks. broj okretaja | 4150 U/min |
| Potrošnja zraka | 105 l/min |
| Težina | 1570 g |
| Dužina | 350 mm |
| Vrsta proizvoda | pneumatski odvijač |
Opis
Opis
Četverokutni pogon prema DIN 3120 / ISO 1174 s kuglastim zaključavanjem
Ispušni kanal kroz ručku
jednostavno rukovanje
2-smjerni odabir momenta
Prsten u blizini ručke kao prekidač za desno/lijevo okretanje radi lakšeg korištenja
Mehanizam s dvostrukim čekićem visokih performansi
prigušena vibracija
dug životni vijek
hladno izolirana drška
uključujući 1/4" čep spojke
ultralagano kućište izrađeno od robusne specijalne plastike
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ispušni kanal kroz ručku
jednostavno rukovanje
2-smjerni odabir momenta
Prsten u blizini ručke kao prekidač za desno/lijevo okretanje radi lakšeg korištenja
Mehanizam s dvostrukim čekićem visokih performansi
prigušena vibracija
dug životni vijek
hladno izolirana drška
uključujući 1/4" čep spojke
ultralagano kućište izrađeno od robusne specijalne plastike
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)