KS Tools 515.4110 akumulatorska kutna brusilica 115 mm 18.0 V 4.0 Ah
- Kataloški br:
- 2744856 - 62
- Oznaka:
- 5154110
- EAN:
- 4042146404645
- Kataloški br:
- 2744856 - 62
- Oznaka:
- 5154110
- EAN:
- 4042146404645
KS Tools 515.4110 akumulatorska kutna brusilica 115 mm 18.0 V 4.0 Ah
2,820.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,820.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18.0 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kutna brusilica |
| Napon | 18.0 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4.0 Ah |
| Promjer ploče | 115 mm |
| Radni napon | 18.0 V |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 56 mm |
| Visina | 80 mm |
| dim. | (D x Š x V) 390 x 56 x 80 mm |
| Težina | 5025 g |
| Broj okretaja u praznom hodu | 7000 U/min |
Opis
Opis
mala težina
praktično i ergonomsko 2-komponentno kućište
za snažno brušenje i poliranje na malim površinama
Zamjenjive ugljene četkice
Litij-ionska baterija visokih performansi
duži vijek trajanja zbog veće nosivosti
Funkcija brzog punjenja (1 sat)
automatski promjenjiva stanica za punjenje
Plastično kućište otporno na udarce
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
praktično i ergonomsko 2-komponentno kućište
za snažno brušenje i poliranje na malim površinama
Zamjenjive ugljene četkice
Litij-ionska baterija visokih performansi
duži vijek trajanja zbog veće nosivosti
Funkcija brzog punjenja (1 sat)
automatski promjenjiva stanica za punjenje
Plastično kućište otporno na udarce
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)