KS Tools 711.1095 komplet nasadnih ključeva 711.1095
- Kataloški br:
- 2687217 - 62
- Oznaka:
- 7111095
- EAN:
- 4042146577585
- Kataloški br:
- 2687217 - 62
- Oznaka:
- 7111095
- EAN:
- 4042146577585
KS Tools 711.1095 komplet nasadnih ključeva 711.1095
785.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 390 x 564 x 35 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 564 mm |
| Visina | 35 mm |
| Težina | 3720 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta proizvoda | komplet nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)