KS Tools 800.0020 kolica za servis plastika Boja proizvođača: crno-srebrna
- Kataloški br:
- 2745155 - 62
- Oznaka:
- 8000020
- EAN:
- 4042146155486
- Kataloški br:
- 2745155 - 62
- Oznaka:
- 8000020
- EAN:
- 4042146155486
KS Tools 800.0020 kolica za servis plastika Boja proizvođača: crno-srebrna
1,125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za servis |
| Boja | crno-srebrna |
| Opterećenje (maks.) | 200 kg |
| dim. | (Š x V) 860 mm x 1010 mm |
| Težina | 12100 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | plastika |
| Širina | 860 mm |
| Visina | 1010 mm |
Opis
Opis
ekstra stabilna plastična verzija
bez vijaka - lako se sastavljaju
Razmak između polica 30 cm
sa dvije ručke
sa 2 kotačića á 100 mm
sa 2 fiksna kotačića od po 100 mm
visoka stabilnost
mala težina
Anodizirani aluminijski stupovi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
bez vijaka - lako se sastavljaju
Razmak između polica 30 cm
sa dvije ručke
sa 2 kotačića á 100 mm
sa 2 fiksna kotačića od po 100 mm
visoka stabilnost
mala težina
Anodizirani aluminijski stupovi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)