KS Tools 800.0031 kolica za servis plastika Boja proizvođača: crno-srebrna
- Kataloški br:
- 2745158 - 62
- Oznaka:
- 8000031
- EAN:
- 4042146215395
- Kataloški br:
- 2745158 - 62
- Oznaka:
- 8000031
- EAN:
- 4042146215395
KS Tools 800.0031 kolica za servis plastika Boja proizvođača: crno-srebrna
2,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za servis |
| Boja | crno-srebrna |
| Opterećenje (maks.) | 200 kg |
| dim. | (Š x V) 860 mm x 1010 mm |
| Broj pretinaca | 2 |
| Težina | 15000 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | plastika |
| Širina | 860 mm |
| Visina | 1010 mm |
| Teret (Ladica) | 35 kg |
Opis
Opis
ekstra stabilna plastična verzija
bez vijaka - lako se sastavljaju
dva klizača ladica s kugličnim ležajevima
sa dvije ručke
sa 2 kotačića á 100 mm
sa 2 fiksna kotačića od po 100 mm
visoka stabilnost
mala težina
Anodizirani aluminijski stupovi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
bez vijaka - lako se sastavljaju
dva klizača ladica s kugličnim ležajevima
sa dvije ručke
sa 2 kotačića á 100 mm
sa 2 fiksna kotačića od po 100 mm
visoka stabilnost
mala težina
Anodizirani aluminijski stupovi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)