KS Tools 801.0003 škrinja s alatom (D x Š x V) 520 x 260 x 302 mm
- Kataloški br:
- 2618247 - 62
- Oznaka:
- 8010003
- EAN:
- 4042146128398
- Kataloški br:
- 2618247 - 62
- Oznaka:
- 8010003
- EAN:
- 4042146128398
KS Tools 801.0003 škrinja s alatom (D x Š x V) 520 x 260 x 302 mm
740.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
740.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 520 x 260 x 302 mm |
| Vrsta proizvoda | kutija za odlaganje |
| Materijal | čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 12270 g |
| Broj pretinaca | 3 |
| Širina | 260 mm |
| Visina | 302 mm |
| Dužina | 520 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Čvrsta konstrukcija od čeličnog lima debljine lima od 0,8 mm - otporna na torziju
- visoka stabilnost
- Centralno zaključavanje svih ladica otvaranjem i zatvaranjem poklopca
- Zaključavanje poklopca cilindričnom bravom
- s integriranim pretincem za pohranu u poklopcu
- Dimenzije gornjeg odjeljka: 515 mm x 250 mm x 55 mm
- vodilica ladice s kugličnim ležajem
- Ladice s 90% izvlačenjem
- Ladice s protukliznim gumenim umetcima
- kontinuirane trake ručke s kromiranim čelikom debljine 2,5 mm
- Dobar pregled zahvaljujući mogućnosti označavanja za pojedinačne ladice
- uključujući zamjenjive papirnate trake u ručki upravljača
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)