KS Tools 8258564 kolica za alat Boja proizvođača: crna, crvena
- Kataloški br:
- 3163167 - 62
- Oznaka:
- 8258564
- EAN:
- 4042146860045
- Kataloški br:
- 3163167 - 62
- Oznaka:
- 8258564
- EAN:
- 4042146860045
KS Tools 8258564 kolica za alat Boja proizvođača: crna, crvena
12,810.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12,810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crna crvena |
| dim. | (Š x V) 1040 mm x 1026 mm |
| Broj pretinaca | 8 |
| Težina | 145.78 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Širina | 1040 mm |
| Visina | 1026 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)