KS Tools 850.0325 8500325 torba za alat - bez sadržaja (D x Š) 520 mm x 250 mm
- Kataloški br:
- 2700827 - 62
- Oznaka:
- 8500325
- EAN:
- 4042146390726
- Kataloški br:
- 2700827 - 62
- Oznaka:
- 8500325
- EAN:
- 4042146390726
KS Tools 850.0325 8500325 torba za alat - bez sadržaja (D x Š) 520 mm x 250 mm
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za alat - bez sadržaja |
| Određene značajke torbe za alat | s remenom za nošenje |
| Volumen | 25.0 l |
| Boja | crno-crvena |
| Dužina | 520 mm |
| Širina | 250 mm |
| dim. | (D x Š) 520 mm x 250 mm |
| Težina | 2400 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)