KS Tools 850.0334 8500334 ruksak za alat - bez sadržaja (D x Š x V) 330 x 270 x 460 mm
- Kataloški br:
- 2700828 - 62
- Oznaka:
- 8500334
- EAN:
- 4042146614853
- Kataloški br:
- 2700828 - 62
- Oznaka:
- 8500334
- EAN:
- 4042146614853
KS Tools 850.0334 8500334 ruksak za alat - bez sadržaja (D x Š x V) 330 x 270 x 460 mm
430.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za alat - bez sadržaja |
| Određene značajke torbe za alat | s remenom za nošenje |
| Volumen | 18 l |
| Boja | crno-crvena |
| Dužina | 330 mm |
| Širina | 270 mm |
| Visina | 460 mm |
| dim. | (D x Š x V) 330 x 270 x 460 mm |
| Težina | 3600 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)