KS Tools 850.0520 8500520 kovčeg za alat, prazan (D x Š x V) 465 x 335 x 150 mm
- Kataloški br:
- 2700835 - 62
- Oznaka:
- 8500520
- EAN:
- 4042146166789
- Kataloški br:
- 2700835 - 62
- Oznaka:
- 8500520
- EAN:
- 4042146166789
KS Tools 850.0520 8500520 kovčeg za alat, prazan (D x Š x V) 465 x 335 x 150 mm
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 465 x 335 x 150 mm |
| Vrsta proizvoda | kovčeg za alat, prazan |
| Materijal | ABS |
| Boja | crna |
| Dužina | 465 mm |
| Visina | 150 mm |
| Širina | 335 mm |
| Težina | 6000 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)