KS Tools 8650002 Profesionalni radni stol sa 2 vrata, V840xŠ1200xD600mm (Š x V x D) 1200 x 840 x 600 mm
- Kataloški br:
- 3163175 - 62
- Oznaka:
- 8650002
- EAN:
- 4042146197004
- Kataloški br:
- 3163175 - 62
- Oznaka:
- 8650002
- EAN:
- 4042146197004
KS Tools 8650002 Profesionalni radni stol sa 2 vrata, V840xŠ1200xD600mm (Š x V x D) 1200 x 840 x 600 mm
2,690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 1200 x 840 x 600 mm |
| Vrsta proizvoda | radionički stol |
| Širina | 1200 mm |
| Visina | 840 mm |
| Boja | crna crvena |
| Dubina | 600 mm |
| Težina | 85000 g |
| Broj pretinaca | 0 |
| Opterećenje po ladici | 35 kg |
| Materijal | čelični lim |
| Nosiva snaga (stol) | 400 kg |
Opis
Opis
• Stabilna konstrukcija od čeličnog lima debljine 1,0 mm - otporna na torziju
• visoka stabilnost
• Osnovna konstrukcija izrađena od čvrstog čelika - četvrtasta cijev
• Radna ploča od masivne bukve
• s metalnim rubom sa svih strana
• Visoka stabilnost zahvaljujući zavarivanju svih čeličnih dijelova
• vrata koja se mogu zaključati
• elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• visoka stabilnost
• Osnovna konstrukcija izrađena od čvrstog čelika - četvrtasta cijev
• Radna ploča od masivne bukve
• s metalnim rubom sa svih strana
• Visoka stabilnost zahvaljujući zavarivanju svih čeličnih dijelova
• vrata koja se mogu zaključati
• elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)