KS Tools 866.6040 (Š x V x D) 1360 x 1890 x 500 mm
- Kataloški br:
- 3477898 - 62
- Oznaka:
- 8666040
- EAN:
- 4069465012016
- Kataloški br:
- 3477898 - 62
- Oznaka:
- 8666040
- EAN:
- 4069465012016
KS Tools 866.6040 (Š x V x D) 1360 x 1890 x 500 mm
3,845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 1360 x 1890 x 500 mm |
| Vrsta proizvoda | Werkstatt-Schranksystem |
| Širina | 1360 mm |
| Visina | 1890 mm |
| Unutrašnje mjere (VxŠxD) mm | 568 x 407 mm |
| Boja | crna |
| Dubina | 500 mm |
| Težina | 138000 |
| Opterećenje po ladici | 35 kg |
| Materijal | čelični lim |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)