KS Tools 9072238 907.2238 plosnata strugalica
- Kataloški br:
- 2700240 - 62
- Oznaka:
- 9072238
- EAN:
- 4042146772928
- Kataloški br:
- 2700240 - 62
- Oznaka:
- 9072238
- EAN:
- 4042146772928
KS Tools 9072238 907.2238 plosnata strugalica
60.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnata strugalica |
| Materijal | specijalni čelik |
| Materijal (držak) | drvo |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 20 mm |
| dim. | (D x Š) 300 mm x 20 mm |
| Težina | 190 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Radne površine brušene
naborana ferula
s drvenom drškom
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
naborana ferula
s drvenom drškom
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.