KS Tools 910.2261 šestrubni bit nehrđajući čelik V2A nehrđajući C 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2704706 - 62
- Oznaka:
- 9102261
- EAN:
- 4042146226186
- Kataloški br:
- 2704706 - 62
- Oznaka:
- 9102261
- EAN:
- 4042146226186
KS Tools 910.2261 šestrubni bit nehrđajući čelik V2A nehrđajući C 6.3 5 St.
16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | šestrubni bit |
| Veličina | 5 mm |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | nehrđajući čelik V2A |
| Svojstvo materijala | nehrđajući |
| Težina | 30 g |
| Sadržaj | 5 St. |
Opis
Opis
imbus
s vanjskim šesterokutom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za rad na otvorenom
dobro za korištenje na ekstremno niskim temperaturama
ekstremna otpornost na interkristalnu koroziju i oksidaciju
izuzetno dug vijek trajanja
autoklavirajuće (zagrijavanje alata na preko 100°C za ubijanje klica)
otporan na hrđu i kiseline
Plemeniti čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s vanjskim šesterokutom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za rad na otvorenom
dobro za korištenje na ekstremno niskim temperaturama
ekstremna otpornost na interkristalnu koroziju i oksidaciju
izuzetno dug vijek trajanja
autoklavirajuće (zagrijavanje alata na preko 100°C za ubijanje klica)
otporan na hrđu i kiseline
Plemeniti čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)