KS Tools 911.2234 9112234 križni bit PZ 3 poniklovani E 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2702907 - 62
- Oznaka:
- 9112234
- EAN:
- 4042146049204
- Kataloški br:
- 2702907 - 62
- Oznaka:
- 9112234
- EAN:
- 4042146049204
KS Tools 911.2234 9112234 križni bit PZ 3 poniklovani E 6.3 kom.
3.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PZ 3 |
| Oblik | E 6.3 |
| Pogon | šesterokut 1/4" |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 10 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Duljina oštrice | 50 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)