KS Tools 911.2396 9112396 križni bit PH 0 specijalni čelik poniklovani C 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2702928 - 62
- Oznaka:
- 9112396
- EAN:
- 4042146393550
- Kataloški br:
- 2702928 - 62
- Oznaka:
- 9112396
- EAN:
- 4042146393550
KS Tools 911.2396 9112396 križni bit PH 0 specijalni čelik poniklovani C 6.3 kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PH 0 |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | šesterokut 1/4" |
| Materijal | specijalni čelik |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 5 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Duljina oštrice | 25 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)