KS Tools 911.2913 zatezni bit 6 mm specijalni čelik C 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2702970 - 62
- Oznaka:
- 9112913
- EAN:
- 4042146051511
- Kataloški br:
- 2702970 - 62
- Oznaka:
- 9112913
- EAN:
- 4042146051511
KS Tools 911.2913 zatezni bit 6 mm specijalni čelik C 6.3 kom.
4.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zatezni bit |
| Veličina | 6 mm |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | napinjač |
| Težina | 6 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)