KS Tools 911.3115 5-zvijezdni bit TS 27 specijalni čelik C 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2704857 - 62
- Oznaka:
- 9113115
- EAN:
- 4042146351598
- Kataloški br:
- 2704857 - 62
- Oznaka:
- 9113115
- EAN:
- 4042146351598
KS Tools 911.3115 5-zvijezdni bit TS 27 specijalni čelik C 6.3 5 St.
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 5-zvijezdni bit |
| Veličina | TS 27 |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 30 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | petokrak |
| Težina | 40 g |
| Sadržaj | 5 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)