KS Tools 911.3336 9113336 križni bit PH 00 specijalni čelik poniklovani C 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2704876 - 62
- Oznaka:
- 9113336
- EAN:
- 4042146551288
- Kataloški br:
- 2704876 - 62
- Oznaka:
- 9113336
- EAN:
- 4042146551288
KS Tools 911.3336 9113336 križni bit PH 00 specijalni čelik poniklovani C 6.3 5 St.
20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PH 00 |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | šesterokut 1/4" |
| Materijal | specijalni čelik |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 40 g |
| Sadržaj | 5 St. |
| Duljina oštrice | 25 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)