KS Tools 911.3571 šestrubni bit čelik za alat poniklovani C 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2703034 - 62
- Oznaka:
- 9113571
- EAN:
- 4042146552605
- Kataloški br:
- 2703034 - 62
- Oznaka:
- 9113571
- EAN:
- 4042146552605
KS Tools 911.3571 šestrubni bit čelik za alat poniklovani C 6.3 kom.
3.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | šestrubni bit |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | čelik za alat |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 40 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
imbus
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)