KS Tools 911.3646 9113646 križni bit PZ 3 specijalni čelik presvučen titanom C 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2704941 - 62
- Oznaka:
- 9113646
- EAN:
- 4042146553848
- Kataloški br:
- 2704941 - 62
- Oznaka:
- 9113646
- EAN:
- 4042146553848
KS Tools 911.3646 9113646 križni bit PZ 3 specijalni čelik presvučen titanom C 6.3 5 St.
40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PZ 3 |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | šesterokut 1/4" |
| Materijal | specijalni čelik |
| Svojstvo materijala | presvučen titanom |
| Težina | 60 g |
| Sadržaj | 5 St. |
| Duljina oštrice | 50 mm |
Opis
Opis
PZ
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - E 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
izuzetno tvrd premaz
posebno za dugotrajno naprezanje u serijskim vijčanim spojevima
titan nitriran
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - E 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
izuzetno tvrd premaz
posebno za dugotrajno naprezanje u serijskim vijčanim spojevima
titan nitriran
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)