KS Tools 911.3698 XZN bit M14 specijalni čelik C 8 kom.
- Kataloški br:
- 2703075 - 62
- Oznaka:
- 9113698
- EAN:
- 4042146554364
- Kataloški br:
- 2703075 - 62
- Oznaka:
- 9113698
- EAN:
- 4042146554364
KS Tools 911.3698 XZN bit M14 specijalni čelik C 8 kom.
12.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | XZN bit |
| Veličina | M14 |
| Oblik | C 8 |
| Pogon | 6" |
| Dužina | 30 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | XZN |
| Težina | 10 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
višezubni
s vanjskim šesterokutom prema DIN 3126 / ISO 1173 oblik C 8
za ručni rad, električni odvijači i udarni ključevi
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
ojačana konstrukcija
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s vanjskim šesterokutom prema DIN 3126 / ISO 1173 oblik C 8
za ručni rad, električni odvijači i udarni ključevi
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
ojačana konstrukcija
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)