KS Tools 911.5131 šestrubni bit specijalni čelik poniklovani C 8 kom.
- Kataloški br:
- 2703102 - 62
- Oznaka:
- 9115131
- EAN:
- 4042146070833
- Kataloški br:
- 2703102 - 62
- Oznaka:
- 9115131
- EAN:
- 4042146070833
KS Tools 911.5131 šestrubni bit specijalni čelik poniklovani C 8 kom.
7.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | šestrubni bit |
| Veličina | 14 mm |
| Oblik | C 8 |
| Pogon | 6" |
| Dužina | 30 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 10 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)