KS Tools 911.5135 9115135 križni bit PH 4 poniklovani C 8 kom.
- Kataloški br:
- 2703106 - 62
- Oznaka:
- 9115135
- EAN:
- 4042146071014
- Kataloški br:
- 2703106 - 62
- Oznaka:
- 9115135
- EAN:
- 4042146071014
KS Tools 911.5135 9115135 križni bit PH 4 poniklovani C 8 kom.
6.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PH 4 |
| Oblik | C 8 |
| Pogon | šesterokut 6" |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 10 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Duljina oštrice | 30 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)