KS Tools 911.8389 9118389 križni bit PH 00 poniklovani E 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2705022 - 62
- Oznaka:
- 9118389
- EAN:
- 4042146793626
- Kataloški br:
- 2705022 - 62
- Oznaka:
- 9118389
- EAN:
- 4042146793626
KS Tools 911.8389 9118389 križni bit PH 00 poniklovani E 6.3 5 St.
26.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PH 00 |
| Oblik | E 6.3 |
| Pogon | šesterokut 1/4" |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 110 g |
| Sadržaj | 5 St. |
| Duljina oštrice | 75 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)